Африканцям-альбіносам відрізали руки та ноги для виготовлення амулетів

Африканці чаклуни замовляють вбивства негрів-альбіносів. Руки та ноги жертв пускають на "амулети щастя".

В Бурунді розпочався процес над групою з 11 людей, яких підозрюють у тому, що вони вбивали африканців-альбіносів заради виготовлення амулетів з частин їх тіл.

Суд проходить в місті Руйіги, розташованому в 200 кілометрах на схід від столиці країни, міста Бужумбура.

З вересня 2008 року по березень 2009 року в країні було здійснено близько десяти вбивств африканців нетипової зовнішності, серед жертв - декілька дітей. Руки та ноги мешканців-альбіносів продають чаклунам для виготовлення "амулетів щастя".

"Я думаю, що нам вдалося викрити угрупування, що несе відповідальність за вбивства десяти альбіносів. З того часу, як в березні підозрювані були затримані, жождного альбіноса не вбили", - повідомив прокурор.

Всі 11 затриманих підозрюються у виконанні наказів, що поступають від чаклунів-замовників, ймовірно, з Танзанії. Обвинувачені своєї провини не визнають.

Співтовариство альбіносів в Бурунді так стурбовано нападами, що влада вимушена була переселити "нетипових африканців" у відведені для них муніципалітетом укриття і ввести там додаткові заходи безпеки.

Раніше цього року місцевий африканець-альбінос був обраний до парламенту Бурунді. Його мета - захищати права альбіносів.

Читайте також:

Жахливий суд Лінча у сучасній Африці (ексклюзивне відео)

Масова бійка на африканському базарі: 22 загиблих

Британія зливає в Африці токсичні відходи. Тисячі людей отруїлися

Чоловік в Африці поселився з прайдом левів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: