Акції протесту проти фосфору

23 липня близько 150 мешканців селища Красне на Львівщині провели акції протесту проти перебування цистерн із жовтим фосфором в райноі їхнього населеного пункту.

Місцеві мешканці Ожидова
УНІАН
Фосфор продовжує непокоїти мешканців Львівщини.

Вчора, 23 липня 2007 року, близько 150 мешканців селища Красне Львівської області заблокували залізничні шляхи на лінії Львів-Красне.

Люди виступили з простестом проти того, щоби підняті цистерни із жовтим фосфором провозили через їхнє селище.

У понеділок з 15-ї години дня протягом 5-ти годин люди перекривали колію. За словами місцевих мешканців, вони почали блокувати рух поїздів піісля того, як побачили, що з однієї з цистерн іде дим.

Після перемовин із керівниками ліквідації аварії, зокрема, з віце-прем'єром Олександром Кузьмуком, було вирішено створити комітет народного контролю. Після цього люди погодилися розблокувати колії.

Втім, відомо, що станом на пізній вечір 23 липня люди знов почали збиратися в районі залізничних колій з наміром блокувати рух транспорту. За словами протестувальників, до 3-ї години ночі влада обіцяла прибрати з Красного усі вагони з фосфором. В протилежному випадку, люди знову збиралися заблокувати рух залізницею.

Фосфорна аварія
УНІАН
На місці катастрофи тривають відновлювальні роботи.

Нових подробиць, що стосуються ситуації, наразі не повідомляється.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: