Американець 8 років ґвалтував юного танцюриста з Росії, спокусивши його кар'єрою в США

Звинувачення у педофілії пред'явлено поліцією США 45-річному бізнесменові Кеннету Шнейдеру.

Бізнесмен із США звинувачується в сексуальному насильстві над неповнолітнім артистом балету з Росії, якого він вивіз за кордон під приводом продовження кар'єри. Жертвою педофіла став 12-річний вихованець Московської державної академії хореографії (МГАХ, колишня балетна школа при Великому театрі).

Звинувачення у педофілії пред'явлено поліцією США 45-річному бізнесменові Кеннету Шнейдера, пише газета The Philadelphia Inquirer з посиланням на прокурора Майкла Леві. Комерсант до останнього часу проживав у власному будинку в місті Паоло, в 30 кілометрах на північний захід від Філадельфії (штат Пенсільванія). Однак з початком кримінального переслідування Шнейдер втік, а 27 березня був схоплений на Кіпрі.

За даними поліції, в 1998 році підприємець познайомився в Москві з 12-річним хлопчиком Р. З., який займався балетом в столичній академії хореографії. Як виявилося, батьки дитини були занадто бідні і через зубожіння не могли оплачувати навчання сина в академії. Тоді його спонсором став багатий іноземець.

Поступово Інтурист Кеннет Шнейдер домігся того, щоб вихованець МГАХ оселився в його московській квартирі. Там "філантроп" став надавати своєму протеже "знаки уваги", торкаючись до нього і цілуючи жертву. Шнейдер також робив хлопчикові подарунки. Потім він вступив з танцюристом в статевий зв'язок.

У 2001 році підліток приїхав на літні курси навчання танців у Філадельфії. Там він також жив у будинку Кеннета Шнейдера, а навчався хореографії в Rock School. Після повернення в Росію сексуальні контакти між підприємцем і 15-річним танцюристом продовжилися.

Насильство над російським балеруном тяглося вісім років. На даний момент росіянину Р. З. виповнилося 24 роки. Він одружений і живе в американському штаті Арізона. У 2007 році потерпілий подав позов, вимагаючи притягнути Кеннета Шнейдера до відповідальності.

14 січня 2010 року розпусникові з США інкримінували статеві зв'язки з неповнолітнім, секс-туризм, а також вивіз хлопчика за кордон для сексуальної експлуатації. Тепер суд Кіпру повинен вирішити питання про екстрадицію обвинуваченого на батьківщину.

"Згідно зі звинуваченням, відповідач використав своє багатство та становище в сфері благодійності для переслідування молодого танцюриста, - пояснив прокурор Майкл Леві. - Відповідач зловживав довірою потерпілого і його батьків, щоб зіпсутий дитини".

Адвокат бізнесмена Джозеф Макхейл наполягає на його невинності.

Кеннет Шнейдер є президентом компанії Aurience Ltd., яка надає консалтингові послуги в сфері шоу-бізнесу. Після ряду злиттів головний офіс холдингу базувався в Лондоні.

Крім того, Шнейдер є засновником благодійного фонду Apogee, який надає допомогу молодим артистам і музикантам у їхньому кар'єрному зростанні. Цей фонд навіть є головним призером 2009 року серед бізнес-ініціатив у галузі цивільного і соціального розвитку.

Проте прокурор Майкл Леві вважає, що цей фонд "філантроп" Шнейдер створив спеціально для того, щоб входити в контакт з юними артистами на пострадянському просторі. Зокрема, Р. З. його заморський спонсор говорив, що завдяки його фонду танцюрист з Росії стане зіркою.

Пізніше юнак познайомився зі своєю майбутньою дружиною. Дізнавшись про цей роман, Шнейдер погрожував відправити Р. З. назад у Росію і зруйнувати його кар'єру. В результаті молодий російський балерун переніс "серйозні страждання і депресію", сказано в позові.

Адвокат зґвалтованого танцюриста Кен Річмонд підтверджує, що його клієнт до сих пір знаходиться в пригніченому стані, тим більше що випадок отримав широкий розголос.

Читайте також:

Педофіл-натурник ґвалтував 8-річного хлопчика "на славу Крішні"

У Києві розпочнуть "антипедофілійну" кампанію в школах

Католицька церква Ірландії відкупилася від жертви священика-педофіла

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: