Апарат Київради дістався Севастополя

У Севастополі припинено спробу захоплення земельної ділянки Гарнізонного будинку офіцерів.

Будинок офіцерів у Севастополі (Фото: hematolog.vinchi.ru)
На територію будинку офіцерів намагалися потрапити представники приватної компанії "ІНФАНТА”, генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв Київської міської ради та найняті робітники. (Фото: hematolog.vinchi.ru)
28 вересня у Севастополі оперативна групою зонального відділу Військової служби правопорядку у Збройних Силах України було припинено спробу захоплення земельної ділянки об’єкту ВМС ЗСУ.

Як повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу Міністерства оборони України, 8 представників приватної компанії "ІНФАНТА”, генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв Київської міської ради та 6 найнятих робітників намагалися проникнути на територію 28-го Гарнізонного будинку офіцерів, захопити її та встановити свої ворота.

До прибуття військових на місце злочину нападники встигли розібрати 6 метрів огорожі, але, не чекаючи на подальший розвиток подій, зникли на автомобілі, кинувши привезені пиломатеріали. 

За фактом неправомірних дій з боку представників приватної компанії "ІНФАНТА”, генеральної дирекції по обслуговуванню іноземних представництв Київської міської ради Військовою службою правопорядку у Збройних Силах України порушено кримінальну справу, ведеться розслідування інциденту.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: