"Арізонський стрілець" вибачився за звірства і попросив для себе смертної кари

Хоснер визнаний винним в 23 випадках стрілянини, 20 озброєних нападах і 10 випадках жорстокого поводження з тваринами.

У американському штаті Арізона завершується судовий процес над маніяком на прізвисько "Арізонський стрілець". Жорстокий вбивця шести осіб виступив з останнім словом і попросив для себе смертного вироку.

Гучний судовий процес над 36-річним громадянином США Дейлом Шоном Хоснером проходить в місті Фенікс. На початку березня підсудний був визнаний винним у вбивстві шести людей і спричиненні шкоди ще 19 американцям. Своїх жертв злочинець розстрілював в 2005-2006 роках.

Слідчі з'ясували, що Хоснер стріляв з вікна свого автомобіля по людях і тваринах. Серед постраждалих – навіть брат підсудного. Джеф Хоснер визнаний винним в 23 випадках стрілянини з рухомого транспорту, 20 озброєних нападах і 10 випадках жорстокого поводження з тваринами.

Спільно з Хоснером звинувачення висунуто його колишньому сусіду по кімнаті - Самюелю Дітеману. Він розповів суду, що стрілянина з автомобіля і знущання над домашніми тваринами, - це вид розваги.

Крім того, Дітеман описав, що Хоснер завжди радів, побачивши муки жертви. Маніяк знаходив дотепним те, як люди стогнуть і хапаються за живіт в судомах. Але особливо радів садист, коли його жертвами ставали жінки. Женоненависник вистрілив в 20-річну Клаудію Гутієррес-Круз із словами "Ось тобі, моднице!". Від одержаного поранення дівчина померла в лікарні.

Прокурор Вінсе Імбордіно вимагає для Хоснера смертної кари. З цим згоден і сам звинувачуваний. "Я тут не для того, щоб показувати на когось пальцем і говорити - "Пожалійте мою бідну, покалічену душу, - заявив Хоснер. - Я хочу прийняти своє покарання як чоловік, нікого не звинувачуючи".

Злочинець додав, що у всьому винен лише його власний неправильний життєвий вибір. "Справа зовсім не в тому, що моя мати не годувала мене грудьми, або до мене було жорстоке суспільство, - додав Хоснер. - Все це нісенітниця. Я тут просто тому, що сам вибрав цей шлях".

Серійний вбивця також вибачився перед родичам постраждалих. Він попросив суддів подивитися на фотографії кожного "вбитого, підстріленого, пораненого, покаліченого" і засудити його до смертної кари, щоб допомогти сім'ям жертв справитися з горем.

Однак дещо в своє виправдання маніяк теж сказав. За його словами, родичі жертв не "розуміють, що він помер 12 листопада 1994 року, коли загинули його діти". Два сини Хоснера померли в результаті автокатастрофи 15 років тому. "Коли гине твоя дитина, вмирає велика частина тебе самого, - пояснила вбивця. - Їжа міняє смак, музика звучить по-іншому".

Звинувачуваний попросив своїх адвокатів не просити суддів про поблажливість. Додамо при цьому, що захисникам вдалося довести непричетність Хоснера до ще двох вбивств, пред'явлених йому спочатку.

Якщо судді не вважатимуть смертну кару необхідною для "арізонського стрільця", як його називають, то Хоснер проведе залишок життя у в'язниці.

Читайте також:

Поліція затримала підлітка за стрілянину в дитсадку у Франції

Бійка дітей закінчилася стріляниною батьків

Вбивця з Алабами склав список жертв заздалегідь

Американець розстріляв камеру спостереження

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: