Аварія на Запорізькому заводі феросплавів

На Запорізькому заводі феросплавів внаслідок викиду газу 1 людина загинула й 2 госпіталізовано.

Завод феросплавів
Деловая столица
На заводі феросплавів у Запоріжжі стався викид газу, яким отруїлися троє робітників.
На Запорізькому заводі феросплавів внаслідок викиду газу 1 людина загинула й 2 госпіталізовано. 

Як повідомляє УНІАН з посиланням на Запорізьке теруправління Держгірпромнагляду, НП сталася сьогодні в плавильному цеху ЗЗФ.

”10 вересня близько 9 ранку на ВАТ ”Запорізький завод феросплавів” у плавильному цеху під час встановлення заглушки на газопроводі стався викид феросплавного газу, внаслідок чого отруїлися троє співробітників підприємства: 2 слюсарі-ремонтники й начальник дільниці. Для одного з постраждалих - слюсаря 1956 р.н. отруєння стало смертельним”, - повідомив начальник прес-служби Запорізького теруправління Держгірпромнагляду Костянтин Мороз.

За його словами, на цей момент у зв`язку з надзвичайною подією теруправлінням Держгірпромнагляду призначено комісію для проведення розслідування обставин і причин нещасного випадку.

На ВАТ ЗЗФ на час її роботи заборонено проводити роботи з газовим устаткуванням.

Це вже другий випадок масового отруєння газом на підприємстві за останні 2 роки: 21 лютого 2006 р. вночі внаслідок витоку феросплавного газу з газопроводу ВАТ ЗЗФ із території дільниці теплозабезпечення енергосилового цеху підприємства з ознаками отруєння газом було доправлено до реанімації чотирьох працівників заводу в середньо-тяжкому стані.

ВідеоАварія на Запорізькому заводі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: