Аварія у Каспійському морі

Вертоліт, на борту якого знаходилися шість чоловік, потерпів у суботу катастрофу в Азербайджані, впавши у Каспійське море.

Вертоліт, на борту якого знаходилися шість чоловік, потерпів у суботу катастрофу в Азербайджані, повідомило агенції РІА "Новости" джерело в Головному управлінні транспортної поліції МВС Азербайджану.

За його словами, вертоліт впав в Каспійське море.

Вертоліт Мі-8т
Вертоліт Мі-8т (Фото: aviaforum.ru)
На борту вертольота знаходилися шість чоловік - чотири члени екіпажа і двоє робітників. За даними джерела, вертоліт потерпів катастрофу відразу після зльоту з бурової установки "Хазар-4", звідки повинен був забрати хворого робітника.

В даний час на морі ведуться пошукові роботи.

Також стали відомі імена людей, що знаходилися на борту, повідомив агенції РІА "Новости" представник держаконцерна "Азербайжданські авіалінії".

Це члени екіпажа Віктор Гліменко, Володимир Некрасов, Ахмед Алієв і Джахид Ібрагимов, а також співробітники держнафтокомпанії Азербайджану Гахраман Асадов і Захид Состаєв, сказав він.

Аварія відбулася увечері 12 жовтня при нормальних метеоумовах, коли вертоліт типу Мі-8Т, що належить авіакомпанії "Азалгелікоптер", виконував завдання по евакуації хворого робітника з бурової установки "Хазар-4" на морі.

За словами співбесідника агентства, технічний стан вертольота був нормальним, перед вильотом він одержав встановлене технічне обслуговування.

Для розслідування причин аварії вертольота держконцерн створив відповідну комісію.

Співробітники МВС, міністерства національної безпеки, МЧС і державної прикордонної служби проводять відповідні оперативно-слідчі заходи. За фактом аварії вертольота управління генпрокуратури Азербайджану порушило кримінальну справу.

Люди, що знаходилися на борту вертольота, поки не знайдені.

Як повідомив агенції РІА "Новости" представник головного управління транспортної поліції МВС Азербайджану, аварія вертольота відбулася приблизно в 20 кілометрах від берега.

"Зв'язок з вертольотом, що вилетів з бурової в 21.58 по місцевому часу (19.58 за Києвом), обірвався через сім хвилин, в 22.05", - сказав він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: