Австрійський маніяк хотів продати протоколи своїх допитів

На Фріцлі висить величезний борг, близько 3,5 млн євро.

Аби добути гроші, він, не покидаючи в'язниці, спробував продати протоколи власних допитів та інші матеріали слідства британським бульварним газетам - за 4 млн євро. До справи Фріцль залучив посередника, свого знайомого, по професії маклера, повідомляє FTD.

Коли маклер відвідав Фріцля у в'язниці, останній дуже різко висловлювався з приводу матеріалів, що публікуються про нього в пресі. Він вважав себе головною дійовою особою і був украй невдоволений тим, що журналісти не приділяють йому належної уваги. Ще нестерпнішою була для нього думка, що "хтось заробляє на ньому гроші", повідомляє видання.

У Фріцля, якому зараз 73 роки, великі плани на майбутнє. На гроші, виручені від продажу протоколів, він мав намір розрахуватися з боргами, а на суму, що залишилася, жити в старості під боком у дружини. Він упевнений, що через декілька років вийде з в'язниці.

Документи, які він збирався продати, пояснює видання, Фріцль попросив зібрати свого адвоката і передати їх посередникові, який, у свою чергу, розіслав електронні листи в редакції декількох британських газет. Він навіть зустрічався з британськими журналістами з Sun і News of the World, але до операції справа не дійшла. За його власними словами, "розкаянь совісті він при цьому не відчував". Репортерам Stern удалося простежити за посередником і вивести його на чисту воду.

Як стало відомо, Елізабет, дочка Фріцля, всі 24 роки вела щоденник. Вона писала про їжу і дитячі хвороби. Проте в її щоденнику також зустрічаються записи про регулярні зґвалтування.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: