Австрійський маніяк звинував дочку у спільництві

Йозеф Фрітцль, який 24 роки ґвалтував і тримав свою дочку в ув`язненні, заявив, що вона благала його викрасти собі "подружку". Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Австрієць Йозеф Фрітцль, який звинувачується в тому, що 24 роки тримав в підвалі свою дочку Елізабет, заявив, що дівчина благала його викрасти ще кого-небудь.

За словами маніяка, Елізабет нібито хотіла, щоб яка-небудь інша дівчина склала їй компанію в ув'язненні. Як повідомляється на сайті газети The Daily Telegraph, це заява Фрітцля міститься в документах, які захист має намір представити суду на першому засіданні у його справі.

Як відзначає The Daily Telegraph, Фрітцль, згідно з обвинувальним висновком, стверджував, що ніколи не думав про те, щоб викрасти і замкнути ще кого-небудь, окрім своєї дочки. В той же час, в бесідах з психологами він розповідав, що Елізабет просила вкрасти їй "подружку". За словами маніяка, він відмовив їй, оскільки у нього були "досить проблем з однією жінкою".

Йозеф Фрітцль, якому пред'явлені звинувачення в звинувачення в згвалтуванні, незаконному позбавленні волі, рабовласництві, жорстокому поводженні з дітьми і вбивстві, з'явиться перед судом 16 березня.

73-річний мешканець австрійського міста Амштеттен був арештований в квітні 2008 року після того, як його дочці Елізабет, яка знаходилася в ув'язненні з 1984 року, вдалося звільниться. Жінка, якій зараз 43 роки, розповіла поліції, що батько тримав її в підвалі під будинком, де жила сім'я Фрітцлей, і ґвалтував. За роки ув'язнення Елізабет народила від батька семеро дітей, один з який помер в дитинстві (загибель дитини стала приводом для звинувачень у вбивстві, оскільки слідство прийшло до висновку, що вона померла через нестачу піклування, а отже, з вини Фрітцля). Трьох дітей, що народилися у дочки, батько забрав з підвалу і виховував в своєму будинку, ще троє жили під землею разом з матір'ю.

Відзначимо, що початок суду над Фрітцлем довгий час відкладався, оскільки не удавалося сформувати колегію присяжних: ніхто не хотів брати участь в слуханнях і знайомитися з подробицями цієї справи.

Читайте також:

Віденський театр поставив п'єсу про життя австрійського маніяка

Австрійського маніяка Фрітцля не хочуть судити

Австрійського маніяка хочуть убити у в'язниці (відео)

Маніяк Фрітцль назвав себе "природженим ґвалтівником"
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: