Суддів Апеляційного суду охороняє "Альфа" (відео)

Служба безпеки України надала охорону на прохання трьох суддів Апеляційного адміністративного суду Києва, який має розглянути скаргу Секретаріату президента.

Докладніше - на відео ТСН.

"СБУ надала охорону голові Апеляційного адміністративного суду та двом суддям у зв’язку з їхнім звернення про погрози життю та здоров’ю і перешкоджанню в роботі", - зазначили у прес-службі СБУ.

Вказаним особам надана охорона, яку здійснюватимуть співробітники спецпідрозділу "Альфа". В СБУ повідомили, що такі дії ґрунтуються на засадах чинного законодавства України.

У свою чергу БЮТ звинувачує СБУ та Секретаріат президента у захопленні Апеляційного суду та тиску на суди для ухвалення рішення щодо поновлення указу президента про проведення позачергових виборів до Верховної ради.

Про це заявив народний депутат від БЮТ Валерій Писаренко. За його словами, представники Секретаріату президента та Служби безпеки України захопили приміщення Апеляційного суду та вимагають негайного розгляду скарги Секретаріату президента на рішення Окружного адміністративного суду столиці про призупинення дії указу глави держави щодо призначення дострокових парламентських виборів.

"СБУ на чолі з заступником голови СБУ Василем Дурдинцем захопила кабінет керівника апарата суду та проводить там бесіди з виконуючим обов’язки голови суду", - сказав Писаренко.

Народний депутат наголосив, що присутність депутатів від БЮТ в суді пов’язана з намаганням захистити працівників суду "від тиску на судівський корпус".

"Ми будемо знаходитися тут поки судді не підуть додому, і поки не припиниться порушення законодавства в частині права на відпочинок", - зазначив він.


Як повідомлялося, вдень група народних депутатів від БЮТ в Апеляційному адміністративному суді Києва блокувала розгляд скарги Секретаріату президента на рішення Окружного адміністративного суду столиці про призупинення дії указу глави держави щодо призначення дострокових парламентських виборів. 

В прес-службі ВАСУ зазначили, що група народних депутатів також перебуває у приміщенні Окружного адміністративного суду Києва. За інформацією прес-служби з посиланням на отриману від співробітників суду інформацію, депутати перебувають там, остерігаючись, щоб суд не скасував прийняте ним же рішення про призупинення дії указу президента щодо розпуску парламенту.

Раніше повідомлялося, що працівники міліції та невідомі особи не пропускають до приміщення Апеляційного адміністративного суду Києва представників Ющенка. Співробітники міліції посилалися на інструкції про заборону роботи суду у вихідний день, повідомив представник президента у суді Руслан Кирилюк. Він розповів, що в суді відсутні матеріали справи по забороні ЦВК вчиняти будь-які дії щодо проведення виборів, оскільки ці матеріали знаходиться у судді Келеберди, який виніс таке рішення, а його місцезнаходження зараз невідоме.

ВідеоХто блокує Апеляційний суд?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: