Австрійського маніяка Фрітцля вдалося сфотографувати

На відкритому засіданні суду фотографам вдалося сфотографувати обличчя Фрітцля, яке той до того прикривав текою. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Процес над австрійцем Йозефом Фрітцлем, якого обвинувачують у тому, що він 24 роки тримав в підвалі і ґвалтував власну дочку, зробили відкритим. Раніше представники преси і громадськості не допускалися в зал суду. Тепер вони зможуть вислухати свідчення психологів та інших експертів.

Зокрема, на засідання судна пускали тільки фотографів австрійського агентства АРА, 16 березня їм вперше з початку процесу вдалося сфотографувати обличчя обвинуваченого. Раніше він прикривав його синьою текою.

Представників преси видалили з процесу, коли суду демонстрували 11-годинний відеозапис відповідей на питання дочки Фрітцля, 42-річної Елізабет.

Очікується, що вердикт буде винесений у четвер, 19 березня. Фрітцль визнав себе винним в інцесті і позбавленні волі, частково признався в зґвалтуванні, проте не визнав своєї вини у вбивстві і рабовласництві. Звинувачення у вбивстві пов'язане з тим, що одна дитина з семи, яких Елізабет Фрітцль народила від свого батька, померла в дитинстві - як визнали експерти, через відсутність медичної допомоги.

73-річний Фрітцль був арештований в квітні 2008 року, а суд над ним почався 16 березня.

Читайте також:

У Австрії почався суд над маніяком Йозефом Фрітцлем

Австрійський маніяк звинував дочку у спільництві

Віденський театр поставив п'єсу про життя австрійського маніяка

Австрійського маніяка Фрітцля не хочуть судити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: