Бабуся убила онука-дауна і повісилася поруч

75-річна жінка вбила собі в голову, що її онук-інвалід - тягар для своїх батьків. Вона вбила хлопчика і наклала на себе руки.

У місті Златоуст Челябінської області Росії бабуся "з жалю" убила внука, який страждав на синдром Дауна, а потім наклала на себе руки.

Трупи 75-річної жінки та 6-річного хлопчика були знайдені у спортивному куточку в квартирі. Тіла загиблих висіли в петлі, край мотузки був прив'язаний до спортивного куточку.

За даними слідчих, бабуся доглядала хлопчика-інваліда, поки батьки були на роботі.

"Бабуся вбила собі в голову, що хвора дитина - тягар, що хлопець нещасний, сенсу жити йому немає. Жаліла його батьків. А ось батьки, хороші, працьовиті, непитущі, не відмовилися від дитини, любили її, виховували, все для неї робили ", - розповів керівник Слідчого відділу Андрій Морозов.

Вранці бабуся як завжди прийшла до онука і сказала його батькам, що робить це востаннє. Однак батьки не звернули уваги на її слова і спокійно пішли на роботу.

"Пізніше бабуся зателефонувала своїй доньці на роботу і сказала: "З Іваном погано" і повісила трубку. Жінка поїхала додому, відкрила квартиру своїм ключем і виявила висячі тіла своєї матері та сина", - додав Морозов.

За фактом вбивства дитини порушено кримінальну справу.

Читайте також:

На Донеччині жінка забила до смерті прийомну 5-річну доньку

90-річний дідусь забив молотком дружину, з якою прожив майже 70 років

Матір зарубала сокирою немовля, яке не хотіло спати

Бабуся і дідусь зарізали 4-річну онучку та викинули її у вікно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: