Бабуся вбила 5-річну онуку, а 14-річного онука довела до виснаження, замкнувши в туалеті

Жінка систематично знущалася над своїми шістьма онуками: одну дівчинку вбила, а підлітка ледь не довела до смерті.

В Краснодарському краї Росії 57-річна жінка, на утриманні якої знаходилося шестеро онуків її дочок, знущалася над дітьми та принижувала їх. Для п'ятирічної дівчинки така "бабусина любов" закінчилася смертю.

До міліції надійшло повідомлення, що померла 5-річна дівчинка. Бабуся дитини пояснила, що дівчинка отримала травму під час гри на гойдалках. Було встановлено, що на утриманні бабусі знаходиться ще п'ять дітей її двох дочок, одна з яких позбавлена батьківських прав. На підставі пояснень жінки і перевірки кримінальну справу не порушили.

Однак у лютому 2011 року в районну лікарню у зв'язку з виснаженням організму надійшов 14-річний брат раніше загиблої дівчинки. Хлопець розповів, що в день смерті сестри бабуся закрила його в туалеті, щоб він не міг спілкуватися зі слідчими. При цьому він пояснив, що бабуся систематично била і принижувала дітей.

За його словами, 10 жовтня 2010, після того як 5-річна дитина з'їла всю гущу з супу, зловмисниця змусила дівчинку бігати, а після її відмови штовхнула ногою. Під час падіння дівчинка вдарилася об дверний поріг і померла.

Слідчі стосовно літньої жінки порушили кримінальну справу, а діти передані в притулок.

Читайте також:

Бабуся викинула з вікна внучку через ненависть до її батька

78-річний чоловік зарізав 5-річну правнучку і вистрибнув із вікна

Дідусь 70 разів ударив ножем 14-річну внучку, щоб не витрачала його пенсію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: