Багатодітна мати задушила малюка, добила лопатою і закопала в лісі

Мешканка Ярославської області задумала вбити малюка відразу, як тільки відчула, що вагітна. Шоста дитина була їй непотрібна.

34-річна жінка вбила новонароджену дитину, ставши їй ногами на груди, а коли вже закопувала, зробила "контрольний" удар лопатою.

Жінка разом із чоловіком, 5-ма дітьми і подругою жила в одному з сіл в Ярославській області (РФ) і працювала в колгоспі дояркою. Сюди вони приїхали близько року тому з Молдови. Позбутися дитини вона вирішила відразу, як тільки зрозуміла, що вагітна, усвідомивши, що важко буде потягнути ще одного малюка. Жінка поїхала в Ярославль в лікарню і звернулася до гінеколога з проханням зробити аборт, але лікар їй відмовила - термін був занадто великий.

Жінка згадала, що на батьківщині у неї є знайома медсестра і відправилася до Молдови.

"Мені дали якісь таблетки, від яких мав статися викидень. Але вони не подіяли", - згадує вона.

Повернувшись назад, жінка розповіла своєму чоловікові про те, що вагітна, але не хоче майбутньої дитини.

"Давай народимо і виростимо! У нас же є корова, буде молоко, м'ясо. Город під боком", - обурювався чоловік.

Але вона все одно не хотіла виховувати "зайву" дитину. Жінка підрахувала, коли повинна родити, і взяла на ці дні відпустку. Вона зібралася поїхати до Москви, народити в якій-небудь підворітті дитинку і кому-небудь підкинути. Але і тут її план зірвався – перейми почалися раніше, ніж очікувалося.

І тоді жінка взяла простирадло, піднялася на горище - там і народила хлопчика.

"Він народився, я відразу ж піднялася, а потім встала ногами йому на груди. Він майже відразу ж замовк. Жодної думки сумніву не промайнуло. Я народила і задушила його відразу ж. Діяла як запрограмований робот. Анітрохи не сумнівалася у своїх діях", - сказала "мама". На крик прибіг чоловік, але породілля його просто виштовхала із горища. Після того чоловік запив на три дні.

"Коли жінка стала викопувати в лісосмузі яму для поховання, малюк почав подавати ознаки життя. Вона завдала один удар дерев'яним держаком лопати по голові новонародженого, від чого він помер через 30 хвилин", - повідомили в слідчому управлінні слідчого комітету при прокуратурі Російської Федерації.

Видала вбивцю подруга, яка про все здогадалася і розповіла священикові.

Зараз розслідування цієї кримінальної справи завершено. 34-річна "мати" незабаром постане перед судом за вбивство власної новонародженої дитини.

Нагадаємо, нещодавно таке ж заплановане вбивство сталося на Полтавщині. Студентка вбила немовля, щоб не заважало жити.

Читайте також:

Мешканець комуналки задушив немовля, яке заважало спати його подрузі

Мачуха задушила 9-річну дівчинку, яка зайшла в гості до батька

Мати задушила новонароджене дитя, щоб не заважало красиво жити

Жінка не знайшла грошей на аборт і задушила новонароджену дитину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: