Банк записав на рахунки пенсіонерів чужі кредити

На Дніпропетровщині один з банків записував на рахунки пенсіонерів кредити, які вони ніколи не брали.


На Дніпропетровщині викрили масштабні зловживання керівництва районного відділення одного з комерційних банків. Від фінансових махінацій постраждало кілька тисяч жителів Солонянського району.

Зловживання запідозрили місцеві пенсіонери, які отримували пенсії на картки цього банку. Раптом вони виявились заблокованими. У банку пояснили, що пенсіонери мають непогашені кредити. Як з’ясувалося, чи не кожен житель району винен банку від 8 до 50 тисяч гривень. Кредити виписували навіть на померлих.

За словами заступника прокурора області Валерія Котенка, постраждалих від банківської афери може бути більше двох тисяч. На думку правоохоронців, на них могли розписувати кредити юридичних осіб для того, щоб звільнити останніх від внесення в банк заставного майна. Зробити це можна було таємно, адже всі боржники мали в банку або депозити, або картки, або колись вже самі отримували кредити. Отже, банк мав копії усіх необхідних документів.

Зараз скандал розслідує прокуратура. Центральне управління банку проводить службове розслідування. Правоохоронці радять банківським клієнтам частіше перевіряти стан своїх рахунків і не залишати ніде навіть копій своїх документів.

Читайте також:
Депозити можна повернути через суд
У Запоріжжі пограбували "Приватбанк"
Вандали напали на найбільший банк Швейцарії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: