Батьки допомогли сину вбити колишню дружину, щоб самим виховувати її дітей

Щоб заспокоїти матір, яка жити не могла без онуків, чоловік разом з батьком і найкращим другом вбив свою колишню дружину і заховав її тіло у підвалі будинку.

У Приморському краї Росії батьки допомогли синові вбити колишню дружину та заховати її тіло, щоб самим виховувати дітей.

У подружжя Анжели і Дмитра Смирнових (прізвище змінене в інтересах слідства)було двоє синів, чотирьох і п'яти років. Коли чоловік поїхав до Владивостока на заробітки, у нього з'явилася інша жінка, і Анжела подала на розлучення.

У "спадок" від чоловіка їй залишилися борги за кредитом, і, щоб утримувати двох маленьких дітей, жінка також вирішила податися до міста на заробітки.

Свекруха, з якої в Анжели збереглися добрі стосунки, запропонувала залишити хлопчиків у неї: мовляв, догляну за ними, поки ти облаштовуватимешся. І вона залишила синів бабусі.

У Владивостоку справи у Анжели складалися непогано, вона багато працювала, але кожні вихідні приїжджала до дітей у селище. Незабаром налагодилася і особисте життя: жінка познайомилася з Олександром, який став її цивільним чоловіком.

"Несподівано Дмитро заборонив Анжелі спілкуватися з дітьми. Сказав, що сини потім плачуть, сумують за мамою, бабусі доводиться їх довго заспокоювати", - розповів Олександр.

Анжела на той час уже стала на ноги і вирішила забрати дітей до Владивостока. Але свекруха раптом відмовилася їх віддавати. Довелося звертатися до суду. Суд залишив дітей матері, однак бабуся категорично не хотіла віддавати онуків. Після тривалих сварок старший син поїхав з Анжелою, а молодший залишився з бабусею. Через деякий час Анжела знову звернулася до суду, щоб забрати молодшого. Тоді родина екс-чоловіка та він сам почали їй погрожувати. А через кілька днів Анжела зникла.

Її знайшли лише через місяць - тіло було заховано в підвалі будинку, де жила сім'я її колишнього чоловіка.

На допиті найкращий друг Дмитра зізнався, що допомагав її убити. Зараз слідство у цій справі ще триває.

За попередніми даними, картина виглядала таким чином: щоб заспокоїти матір, яка жити не могла без онуків, Дмитро вирішив прибрати з дороги екс-дружину. Попросив про допомогу свого друга Олега. Той схопив Анжелу, коли вона виходила з квартири, і заштовхав у машину. Разом з Дмитром вони насильно влили в нещасну пляшку горілки і повезли до нового будинку Смирнових, який вони купили у приморському селищі. Там, у підвалі, Анжелу задушили. Ховав тіло жінки свекор - викопав ямку та закидав її будівельним сміттям.

Зараз Дмитро, його батько і друг перебувають в СІЗО.

Читайте також:

Чоловік кастрував 57-річного коханця своєї дочки-підлітка

12-річний хлопчик убив сестричку замість того, щоб відвести її до школи

На Тернопільщині батько катував 4-річну доньку на очах у п'яної матері

У Криму дід спалив себе разом з будинком, щоб не залишати спадок сину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: