Батьки намагалися продати свою 5-річну доньку

У Вінниці мати дитини та їх співмешканець намагалися продати свою п'ятирічну доньку. Правоохоронцям вдалося перешкодити продажу.

У Вінницькій області міліція затримала батьків, які намагалися продати свою п'ятирічну доньку.

Інцидент стався в м. Ладижин Тростянецького району. Затримана місцева мешканка і її співмешканець, обидва без постійного місця роботи, раніше судимі.

За попередніми даними, вони намагалися продати мешканці обласного центру, без постійного місця роботи, свою п'ятирічну доньку.

В грудні 2008 р. МВС прогнозувало зростання проституції і торгівлі людьми внаслідок економічної кризи.

Раніше спеціальний представник ООН з питання торгівлі дітьми, дитячої проституції і порнографії Хуан Мігель Петит досліджував ситуацію в Україні щодо розповсюдження торгівлі дітьми і дитячої проституції. У підготовленій ним доповіді наголошується, що 10% жертв торгівлі людьми в Україні складають діти у віці від 13 до 18 років.

Згідно з даними дослідження, проведеного Українським інститутом соціальних досліджень серед жінок, які займаються наданням сексуальних послуг в комерційних цілях, 11% складали діти у віці від 12 до 15 років і 20% - у віці від 16 до 17 років. В деяких випадках жертвами работоргівлі ставали діти у віці від 5 до 10 років.

Читайте також:

За продаж сина мати отримала 8,5 років позбавлення волі

Полковник російської розвідки продав у рабство 130 жінок

Чернівецькі бізнесмени ґвалтували підлітків

Польський "послідовник Фрітцля" ґвалтував свою дочку шість років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: