Батьки вбили дочку-діабетика молитвами

Батьки вбили дочку-діабетика молитвами

Подружжю з американського штату Вісконсин загрожує 25 років тюрми. Батьки замість того, щоб звернутися до медиків, "лікували" дитину молитвами.

В США завершилася гучна судова справа: Дейла Ноймана та його дружину визнали винними у вбивстві з необережності другого ступеня - вони лікували свою дитину не ліками, а молитвами.

У березні 2008 року 11-річна дівчинка померла через ускладнення цукрового діабету, викликане нестачею інсуліну.

Тепер 47-річному Дейлу та його дружині Леслі загрожує 25 років ув'язнення. Винесення вироку призначене на 6 жовтня. Адвокат засуджених вже заявив, що буде оскаржувати рішення суду. Прокурори від коментарів відмовилися.

11-річна Мадлен Нойман померла в будинку своїх батьків. Деякий час перед смертю вона не могла самостійно пересуватися, їсти, пити і розмовляти. Коли сусіди все ж таки викликали медиків, їм залишилося констатувати, що дитина мертва.

У своє виправдання батько дівчинки заявив, що її мав вилікувати Бог. При цьому Нойман та його родичі вважали, що Мадлен хвора на грип чи лихоманку, діабету в неї ніхто не діагностував. Тому батько був переконаний, що це піддається лікуванню "цілющою силою молитви".

"Якби я пішов до лікаря, я би поставив його вище за Бога. Не думаю, що Бог порадив би мені таке зробити", - заявив Нойман.

На думку обвинувачів, чоловік допустив халатність, яка спричинила за собою смерть дитини. Дівчинка могла вижити, якби батьки своєчасно звернулися до медичної установи.

Читайте також:

У Німеччині подружжя дев'ять років тримало ув'язненою доньку

Американський пастор ґвалтував дівчаток та знімав дитяче порно

Харківська модниця рік тримала дітей під замком і без їжі

Хлопчик чотири місяці повільно помирав від катувань батьків та голоду

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів