Батьки заморили голодом власних дітей

Сумські медики рятують здоров'я трьох дітлахів. До лікарні їх довела недбалість батьків. Вони морили голодом та забороняли виходити на вулицю.

На Сумщині до лікарні потрапили троє дітлахів, котрих морили голодом та не випускали на вулицю власні батьки. Діагнози трирічного хлопчика та двох його сестер однакові – рахіт та гіпотрофія, тобто маса тіла дійшла до критичної межі.

У лікарні Ярослав вперше дізнається про свій вік - медики на пальцях навчають. У три роки він важить 10 кілограмів і не може ходити - у нього болять ніжки та спина.

Дітлахи справді у критичному стані, кажуть медики. Попереду тривале лікування. Півторарічна Віка важить лише 6 кілограмів - для неї головні ліки - їжа.

Завідувач дитячого відділення Білопільської ЦРЛ Роман Мельник стверджує, що "у самої меншої дівчинки гіпотрофія 3-го ступеня – дефіцит маси тіла більше 50%. Основний діагноз у всіх трьох дітей - це рахіт і найбільше він виражений у хлопчика".

Доки діти в лікарні, батько намагається переконати комісію, що в них удома все гаразд. Запевняє, що дитячі продукти – це хліб, цукор і жир.

Першими забили на сполох сусіди. Вони поскаржилися, що кілька років не бачили дітей на вулиці. Зрештою, Тетяна Прокопенко, в.о. сільського голови села.Сергіївка, викликала на допомогу правоохоронців. Вона стверджує, що "їх неодноразово попереджували, але батьки і слухати не хотіли. Навіть медичний працівник до них зайти не міг - вони на поріг не пускали".

Мати каже, що діти настільки худі та бліді через те, що в їхній родині товстунів немає. Виправдовується: "і блинчики завжди я пекла і їсти варила. А те, що вам кажуть я не знаю, обіжені мої діти ніколи не були".

Нині прокуратура вирішує питання про порушення кримінальної справи. Знущання над дІтьми може вилитись батькам у 5-річне ув'язнення.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: