Батько десятьох дітей п’ять років ґвалтував своїх трьох дочок

Трьох дівчаток, які жили в багатодітній сім'ї, старші брати весь час били, а батько ґвалтував. Ні рідні, ні сусіди не вважали за потрібне повідомляти про це в поліцію.

Батько-ґвалтівник
haaretz.co.il
Батько-ґвалтівник
47-річний чоловік, мешканець Бней-Браку (Ізраїль) , батько десятьох дітей, протягом п'яти років ґвалтував дочок-підлітків 14-17 років.

Факти зґвалтування стали відомими абсолютно випадково - ніхто з дівчаток, близьких чи знайомих в поліцію не скаржився. У жовтні цього року поліція отримала агентурну інформацію про наркотики, що зберігаються в одній з квартир Бней-Браку, і направила туди слідчих з ордером на обшук. У ході обшуку в квартирі виявили перелякану 14-річну дівчинку, яка, як з'ясувалося, в цій квартирі не жила.

Господарі квартири повідомили, що дівчинка ховається у них від батька-ґвалтівника і братів, які систематично б'ють її та двох її сестер. Поліція виписала ордери на арешт батька і двох старших братів 15 і 19 років.

Відразу знайти підозрюваних не вдалося, і до того, як їх заарештували, вони намагалися розшукати дівчинку, яку соціальні служби помістили у спеціальний притулок для жертв сімейного насильства.

Батько і брати з'явилися в квартиру, де ховалася дочка, і побили підлітка, який надав їй притулок, вимагаючи від нього розповісти, де вона зараз. Поліція заявляє, що підозрювані намагалися розшукати дівчинку, щоби завадити їй давати свідчення.

Ордер на арешт батька і братів продовжений до кінця слідства і суду. Адвокат головного підозрюваного заявляє, що його клієнт не живе з сім'єю і не підтримує з нею ніякого зв'язку, а дочка його обмовила навмисне.

Нагадаємо, нещодавно схожий злочин було розкрито у Санкт-Петербурзі. Там 43-річний чоловік протягом майже п'ятнадцяти років ґвалтував власну дочку. У результаті в 2006 році дівчинка народила від збоченця дитину.

Читайте також:

60-річний педофіл зґвалтував однорічну правнучку

Чоловік 12 років ґвалтував дочку, а потім онуку

Мати зробила з дочки "сімейну" секс-рабиню і знімала оргії на відео

Педофіл-натурник ґвалтував 8-річного хлопчика "на славу Крішні"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: