Батько завдав 38 ножових поранень 5-річному сину

Незадовго до скоєння злочину у Михайла трапився нервовий зрив, але ліки та лікування в психіатричній лікарні не допомогли.

У Казані розпочався судовий процес по розгляду кримінальної справи відносно колишнього генерального директора однієї з великих компаній у сфері IT-технологій Михайла Шубіна, який звинувачується у вбивстві свого власного 5-річного сина. Незадовго до скоєння злочину у Михайла трапився нервовий зрив, але ліки та лікування в психіатричній лікарні не допомогли.

Як встановило слідство, 37-річний Михайло Шубін у своїй квартирі завдав 5-річній дитині 38 колото-різаних ран кухонним ножем. Мати намагалася захистити дитину, але не змогла. Шубін завдав жінці 3 ножових поранення.

Як випливає з матеріалів кримінальної справи, останнім часом Михайло постійно говорив про релігію і необхідність правильного життя. Того вечора чоловік був дуже дратівливим і не міг заснути. Потім він відкрив газ на кухні, не запалюючи вогню, і пішов в дитячу кімнату, де спала дитина. Через деякий час мати почула що лунали з кімнати дивні звуки дитини, схожі на хрипи. Коли вона забігла в кімнату, побачила що чоловік лежить на дитині і рукою закриває йому ніс і рот. Вона стала відштовхувати чоловіка, однак він запропонував не заважати йому і при цьому був дуже агресивний.

Потім батько почав всіляко бити дитину - він узяв хлопчика на руки і став кидати його на підлогу, наносив удари ногами. Мати спробувала зупинити чоловіка, але не змогла, почала кликати на допомогу сусідів. Жінка забігла на кухню за телефоном і побачила, що включений газ. Перекривши подачу газу, вона знову забігла в спальню і при цьому зателефонувала його батькам, сказавши, що їхній син вбиває дитину, а також у швидку допомогу.

У перерві між буйством чоловік на якийсь час заспокоївся, вона вихопила у нього дитину і вийшла в іншу кімнату. Чоловік став розповідати, що любить її і все у них буде добре. Жінка оглянула сина. На голові у дитини утворилася велика гематома. У той момент у чоловіка знову почався напад буйства. Жінка побачила в його руках ніж. Батько вихопив з її рук дитину і став наносити удари маляті. Мати намагалася зупинити нелюда, але не змогла. Він відштовхнув її, ударив три рази ножем.

Потім він раптом заспокоївся і пішов на кухню за водою для сина. А потім до них приїхала мати Шубіна, яка побачила сина, який обіймав вже мертвого онука.

Тепер слово за судом, скоро дітовбивці буде винесено вирок. "Скільки б йому не дали - дитини все одно не повернути", - каже, вбита горем, бабуся загиблого хлопчика. Дружина і теща нелюда досі не можуть відійти від шоку, і не розуміють, як взагалі могла статися така трагедія.

Читайте також:

Американського Фрітцля підозрюють у вбивстві 10 повій

Після звільнення з психлікарні син зарубав матір сокирою

Самогубець покінчив з життям на порозі поліцейського відділку

Пенсіонер-дачник розстріляв трьох сусідів і покінчив життя самогубством

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: