Батько-садист гасив недопалки об своїх дітей

Чоловік зробив свою дружину алкоголічкою та свідомо катував своїх дітей: не годував, бив, залякував.

На Хмельниччині правоохоронці викрили "сімейного деспота": батько свідомо катував та знущався зі своїх чотирьох дітей протягом семи років. Малюків госпіталізували та, за словами медиків, "ледь витягнули з того світу".

Чоловік постійно бив дітей, гасив недопалки об їх тіла. Заради забави, садив їх у відро, і опускав до колодязю. А коли хотів покарати дружину, примушував дітей бити матір по голові металевим совком.

Жінка боялася помсти "благовірного" і про його витівки нікому не розповідала. Крім того, він примушував її вживати спиртне та зробив алкозалежною.

Врятувати дітей вдалося завдяки їхній бабусі. Вона проживала окремо, а коли приїхала та побачила п'яну невістку з сином, побитих, ненагодованих онуків, вона фактично викрала малюків та відвезли їх до лікарні.

За словами медиків, діти були у край важкому стані. Особливо дісталося однорічній Дарінці. У дівчинки голова, обличчя, спина були одним суцільним синцем. У дитини також спостерігалося обезводнення організму, вона в цілому дуже відставала в розвитку від своїх однолітків: не могла ні говорити, не ходити.

Кам'янець-Подільська районна прокуратура порушила щодо чоловіка кримінальну справу. Його позбавлять батьківських прав і, можливо, посадять років на п'ять.

Зараз діти з матір'ю, а родина на постійному контролі у соціальних працівників. Якщо жінка не виправиться, та її діти знову голодуватимуть, на неї чекає таке ж покарання.

Читайте також:

Чоловік вбив дівчину поліном за відмову у сексі

Росіянин зарізав бабусю й тітку, щоб не потрапити до психлікарні

Мати заморила голодом та спрагою 4-місячного сина

Дід зарізав дворічну онучку за те, що вона сміялася під час кризи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: