Батько тримав сина на ланцюгу через подряпину на машині

Батько злився на сина, за те, що той втікав, коли приїздив від матері.

В Омській області завершено розслідування кримінальної справи щодо 34-річного жителя села Телегіно Таврійського району. Молодого чоловіка звинувачують у скоєнні злочинів за ч.1 статті 116 "Побої" і статті 156 КК РФ "Невиконання обов'язків по вихованню неповнолітнього".

У ході розслідування кримінальної справи встановлено, що в серпні 2009 року 14-річний син підозрюваного приїхав до нього в гості. Хлопчик іноді відвідує батька, тому що батьки живуть окремо, і підліток постійно знаходиться з матір'ю. Батько ж з метою виховання, як він пізніше заявив слідчим, закрив свого сина в погребі, а для того, щоб той не втік, поставив на дах акумулятор і два шлакоблоки.

Після чого, знайшовши ланцюг, чоловік все-таки вивів підлітка з ув'язнення. Однак пристебнув ланцюгом до залізного ліжка. Все це супроводжувалося побиттям. На ланцюгу неповнолітній просидів 15 годин. Потім батько "зглянувся" над дитиною. Сам звільнив сина і проводив до маршрутного таксі, щоб той повернувся додому до матері, повідомили в прес-службі обласної прокуратури.

Під час дізнання чоловік пояснив, що такі методи виховання застосував до підлітка у зв'язку з тим, що син постійно від нього тікав, а в той день катався по двору і пошкодив його автомобіль.

В даний час кримінальна справа направлена до Таврійського районного суду для розгляду по суті. Якщо вина батька хлопчика буде доведена, то термін його тюремного ув'язнення може скласти до трьох років.

Читайте також:

Банда грузинів на Донеччині калічила та грабувала дівчат

Двоє підлітків з цікавості розчленували ще живого пенсіонера

Міліціонер через ревнощі застрелив дівчину і таксиста

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: