Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Батько зґвалтував ґвалтівника свого 8-річного сина

Азербайджанець помстився педофілу, який зґвалтував його сина – зібрав родичів та зґвалтував злочинця, знявши це на мобільний телефон.

Мешканець Баку розшукав педофіла, який скоїв наругу над його 8-річним сином, та зґвалтував його.

Про незвичайну помсту стало відомо під час розслідування азербайджанськими правоохоронними органами фактів поширення відео еротичного характеру за участю неповнолітніх хлопчиків.

Як з'ясували слідчі, у жовтні 2009 року 17-річний мешканець Гарадазького району Баку різними обіцянками заманив маленького хлопчика до вантажівки, де побив і зґвалтував дитину. Випадковий свідок інциденту, скориставшись тим, що педофіл вискочив з "Камазу" та втік, заліз до автомобіля і, пригрозивши хлопцю розповісти про цей "ганебний факт", також зґвалтував його.

Ця новина незабаром поширилася по всій окрузі. Дізналися і члени сім'ї жертви. Батько, брат та ще один родич хлопчика почали розшукувати першого насильника, щоб помститися. Коли вони його знайшли, батько постраждалої дитини зґвалтував педофіла і зняв це на мобільний телефон, а потім почав поширювати зроблений запис.

Поліція затримала обох педофілів, яким інкримінують "насильство сексуального характеру, здійснене щодо особи, яка не досягла 14 років", а також батька і брата жертви ґвалтівників – їх звинувачують у "насильстві сексуального характеру з боку групи осіб, що наперед узгодили свої дії".

Читайте також:

Вітчим помстився за падчерицю і вбив її батька-ґвалтівника

Узбецькі секс-рабині завдали кримчанину 217 ножових ударів

"Вуличні" підлітки забили до смерті чоловіка, який їх нагодував

Московські кадети зґвалтували однокласника

Залиште свій коментар

Вибір редакції