Батько зарізав сина, який не дав вбити кицьку

Батько хотів вбити кицьку, яка йому набридла, але вбив сина, який захищав тварину. Все це відбувалося на очах у матері.

У Волгоградській області батько зарізав сина, коли той вступився за улюблену кицьку. Чоловік пригрозив убити тварину, а хлопцеві це не сподобалося.

Трагедія сталася на вихідних в Урюпінську Волгоградської області. 52-річний батько і його 21-річний син вечеряли у своєму будинку пізно ввечері. Глава сімейства почав обурюватися, що кицька вже давно йому набридла і її потрібно убити, так як вона краде голубів у сусідів. Син заступився за тварину. Розлючений батько схопив зі столу кухонний ніж і двічі вдарив сина в груди, а сам вибіг на вулицю.

Молодий чоловік від отриманих травм помер на руках у матері, яка стала свідком драми.

Коли через кілька хвилин батько повернувся до будинку і зрозумів, що син мертвий, він сам викликав міліцію і про все розповів.

Зараз він затриманий. Кримінальну справу порушено за статтею "вбивство". Ведеться слідство.

Нагадаємо, в Австралії суд засудив чоловіка, який відірвав голову кицьці на очах у її господарів, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, до двох років і чотирьох місяців в'язниці.

Чоловік, перебуваючи в гостях, сів за стіл, взяв на руки кицю господарів і відірвав їй голову. Сам вбивця стверджує, що він людина інтелігентна - зі ступенем бакалавра.

Читайте також:

Нелюди зняли з безпритульного кошенятка шкуру і залишили помирати у дворі

Гість відірвав голову кицьці на очах у господарів

Американець фарширував кошенят своєї подруги пральним порошком

Дві жінки через заздрість убили вилами кота

Залиште свій коментар