Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Батько застрелив з рушниці синів, які заступилися за матір

Батько п'яти дітей нагримав на матір під час вечері. Двоє синів не витримали і заступилися за неї. Вночі чоловік застрелив їх з рушниці.

У селі Верховинського району Івано-Франківської області батько великої родини застрелив двох синів, які заступилися за матір.

Під час спільної вечері, глава сімейства зробив зауваження матері. Йому щось не сподобалося в її поведінці, або вона в чомусь вчинила неправильно.

У них було п'ятеро дітей - троє синів і дві дочки. Сини в той момент заступилися за матір, і, можливо, зробили це дуже різко. Ця образа настільки глибоко запала в душу чоловікові, що він придумав для домочадців страшну помсту.

Серед ночі, коли вже всі спали, він відкрив сейф, дістав мисливську рушницю, підійшов до одного з синів і вистрілив йому в голову. Чоловік встиг застрелити ще одного сина, поки вся рідня прокинулася і зрозуміла, що відбувається. Всього було поранено п'ятеро людей.

Потерпілим вдалося подзвонити в міліцію і розповісти про подію. Серед ночі були підняті практично всі районні правоохоронці, і на чолі з керівництвом району виїхали на місце трагедії. Збожеволілий господар з рушницею в руках навіть і не думав здаватися.

Міліціонери мали повне право застосувати зброю, щоб не допустити нових жертв. Але начальнику Верховинського РВ та його заступнику вдалося умовити чоловіка покласти рушницю і здатися.

Місцеві мешканці та міліція вражені подією. Якщо б не страшна пригода, цю сім'ю можна було б вважати зразково-показовою, розповів перший заступник начальника Верховинського РВ УМВС в Івано-Франківській області Василь Кошелюк.

Нещодавно в Ізраїлі чоловік приспав своїх трьох дітей і завдав їм 153 удари ножем. Попередньо він вчився цьому в Інтернеті. З часу вбивства він зображує божевільного, і його адвокат наполягає на проведенні експертизи.

Читайте також:

У Москві священик застрелився перед дзеркалом

У Харкові жінка з відчаю ледь не потопила своїх дітей

Чоловік перерізав своїх дітей, пройшовши інструкцію в Інтернеті

Син убив батька і бабусю, бо втомився за ними доглядати

Залиште свій коментар

Вибір редакції