Бердянськ страждає

Жителі Бердянська Запорізької області через негоду залишилися без світла, тепла і води. 80 будинків підтоплено.

Жителі Бердянська Запорізької області через негоду залишилися без світла, тепла і води.

Сьогодні пополудні в результаті шквального вітру, пориви якого досягали 35 м/сек сталися обриви на магістральних лініях електропередач на підході до Бердянська, внаслідок чого все місто залишилося без енергозабезпечення, що призвело до зупинки насосів котельних і міськводоканалу. В результаті населення залишилося без світла, тепла і води.

Бердянськ
Панорама міста Бердянськ (Фото: berdyansk.tv)
Також 11 листопада у зв`язку з погіршенням погодних умов (посилення вітру до 25 м/с, місцями до 35 м/с) у Бердянську сталося підтоплення 13 вулиць, на яких розташовано понад 600 житлових будинків (багатоповерхові та приватного сектору).

Як повідомили у прес-службі Міністерства з питань надзвичайних ситуацій, рівень води досягав 80 см. Переважно із підтоплених приватних житлових будинків людей тимчасово відселено до загальноосвітньої середньої школи №16 та родичів. Негодою пошкоджено 10 ліній комунальних газових мереж, 40 ліній міської електромережі та високовольтна лінія напругою 154 кВ, що живить місто. Внаслідок знеструмлення тимчасово призупинена централізована подача води та теплоносія споживачам.

Станом на 7 год. 12 листопада на 70% відновлено електропостачання, теплопостачання та водопостачання міста. Рівень води досягає 25 см. Жертв немає.

Як повідомили в прес-службі Міністерства з питань надзвичайних ситуацій України, у зв`язку з тим, що в Бердянську перервано електропостачання, силами працівників МНС і державного підприємства "Укренерго" Запорізької і Донецької областей робиться все, щоб відновити електропостачання найближчим часом.

"Вже забезпечені автономною електрикою лікувальні установи, в місто ввозиться питна вода, також Бердянськ повністю забезпечений технічною водою", - наголошується в повідомленні прес-служби.

Зараз з Бердянська евакуйовано 55 осіб, створено 2 приймальних пункти, на яких встановлені 2 польові кухні. Для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Бердянськ прибули сили з сусідніх областей. У разі, якщо енергозабезпечення не вдасться відновити найближчим часом, МНС готується забезпечити всі системи життєдіяльності міста в умовах відсутності електроенергії.

Наразі напрямок і сила вітру в Бердянську змінилися, вода поволі йде на спад.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: