Берег Тузли очищено від нафти

Берегова смуга острова Коса Тузла, забруднена внаслідок морських аварій, повністю очищена від нафтопродуктів.

Тузла після шторму
УНІАН
Берегова смуга острова Коса Тузла повністю оищена від нафти.
Згідно з оперативними даними Міністерства транспорту і зв`язку України, силами МНС, Міністерства оборони, робітників Керченського порту та приватного підприємства “Консоль” загальною чисельністю 520 осіб і 17 одиниць техніки на острові Коса Тузла повністю проведено очищення берегової смуги від нафтопродуктів. 

Зібрано нафтопродуктів у суміші з піском і водоростями загальною масою близько 1 000 тонн і завантажено для подальшого транспортування 670 тонн, повідомляє прес-служба Мінтрансзв'язку.

Роботи продовжуються на окремих ділянках у середині острова. 

У повідомленні наголошується, що з початком світлого періоду доби продовжуються роботи з водолазного обстеження затонулих суден і ліквідації забруднення в Керченській протоці українськими та російськими кораблями. Загальна маса зібраної суміші з початку виконання робіт становить 4 000 тонн. 

Крім того, 20 листопада було проведене очищення узбережжя від с. Героївське до мису Тархан завдовжки 4 кілометри, зібрано близько 59 тонн нафтової суміші. Зібрана суміш підготовлена для відправлення до Керченського морського торгового порту для подальшого транспортування і утилізації.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: