Безлади на Мадагаскарі: загинули 68 людей

В результаті безладів, що продовжуються на Мадагаскарі з понеділка, загинули щонайменше 68 людей.

В результаті безладів, що продовжуються на Мадагаскарі з понеділка, загинули щонайменше 68 людей. Про це повідомляє агентство France Presse з посиланням на дані місцевої поліції. В той же час джерело агентства в уряді Франції, колишньою колонією якої є Мадагаскар, повідомляє, що кількість жертв вже перевищило 80 людей.

Згідно із заявам поліцейських острова, в столиці країни Антананаріву загинули 42 людини, 30 з яких стали жертвами пожежі в одному з торгівельних центрів міста. Ще 16 людей загинули в результаті безладів в Толіаре, місті на південно-західному узбережжі острова. У інших частинах острова загинули ще 10 людей. У декількох регіонах країни оголошена комендантська година; поліція запевняє, що в даний момент ситуація на Мадагаскарі стабілізувалася.

Нагадаємо, безлади на Мадагаскарі почалися в понеділок, 26 січня, після того, як на мітингу в Антананаріву на підтримку лідера опозиції мера міста Андрі Ражуеліна був застрелений учасник демонстрації. Ражуеліна закликав своїх сподвижників до акцій протесту, які незабаром вилилися в масові безлади і зіткнення з поліцією.

Через безлади, що почалися, президент Равалуманана був вимушений перервати офіційний візит до Південної Африки і повернутися на батьківщину

Читайте також:
Протести в столиці Мадагаскару: загинули більше 30 осіб
Кількість жертв на Мадагаскарі зростає
Роботу аеропортів Берліну і Франкфурту заблокував страйк

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: