Бійка та стрілянина в центрі Києва

Біля місця, на якому колись стояла давня Десятинна церква, в день Преображення Господнього розгорілася бійка.

Фундамент Десятинної церкви у Києві
Архів
Фундамент Десятинної церкви залишається джерелом запеклих конфліктів.
У самісінькому центрі української столиці прибічники двох непримиренних релігійних конфесій "вітали" одне одного зі святом Яблучного Спасу кулаками і свинцем.

У серпні коли святять яблука і відзначають одне з найбільших релігійних свят, прямо у центрі Києва просто неба яблука були другорядними. На місці колишньої Десятинної церкви сьогодні били кастетами в обличчя та лунали пістолетні постріли.

Опів на другу на місці події – лише розбір польотів. Міліції небагато але половина, від гріха подалі, у бронежилетах. Набожні очевидці, ледь оговтавшись від обопільного святкового наступу, не стомлюються з’ясовувати стосунки. 

Найбільш загартовані адепти продовжують атакувати своїх опонентів незважаючи на телекамеру. Поки міліція збирає свідчення, з обох боків пропонують власні версії стусанини.

І лисих парубків зі свастикою, і бабусь, які воліли видирати очі, і кремезних захисників церкви до приїзду міліції немов корова язиком злизала. Двох поранених - одного із проламаним черепом, іншого із кульовим пораненням,доправили до лікарні.

Натомість, третій постраждалий, заклеївши бойові рани пригадує, як йому підправляли обличчя. Я людина божа, без мікрофона каже чолов’яга який начебто лупцював чоловіка кастетом.

Немає кастета – з’являється стрілок. В минулому працівник спецслужб переконує: стріляв на випередження аби не пролилося багато крові. А пістолет у церкві - так то, мовляв, така робота.

Поки на місці події правоохоронці заглядали у сміттєві баки та нишпорили газонами у пошуках слідів стало відомо: Шевченківський РВВС порушив кримінальну справу. За фактом… звичайнісінького хуліганства.

ВідеоБійка через Десятинну церкву

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: