Бійці "Беркута" відвідали найбільший гей-клуб України

Облаву в нічному гей-клубі "Андрогін" провели в зв'язку з вбивством київського гея.

В ніч з 10 на 11 квітня в найбільшому нічному гей-клубі Києва - "Андрогін" - було проведено міліцейську спецоперацію.

Операцію провели в зв'язку з вбивством київського гея. Один з постійних відвідувачів клубу, родом з Харкова, був убитий у найманій квартирі вранці 29 березня. Перед цим він провів якийсь час у клубі, звідки виїхав додому на машині. Тіло молодої людини було виявлене 30 березня з численними ножовими пораненнями, повідомляє Гей-форум України.

За однією з робочих версій слідства, молода людина могла познайомитися зі своїм вбивцею саме в "Андрогіні".

Близько 03:00 в ніч на 11 квітня під "Андрогін", найбільше гей-заклад України, під'їхав автобус спецназу "Беркут".

"Головна мета спецоперації в клубі - відпрацювання відвідувачів закладу як можливих свідків у справі. В оперативному заході було задіяно більше, ніж півсотні бійців і оперативних співробітників. Всі відвідувачі клубу - а це близько сімдесяти-вісімдесяти людей - були затримані для встановлення особи. Зрозуміло, у більшості не було з собою документів", - говориться в повідомленні.

Як розповіли в Гей-форумі, на сцену з мікрофоном в руках вийшов представник кримінального розшуку Голосіївського району столиці. "На місці вбитого міг теоретично опинитися кожен з вас. Ми проводимо цю операцію на користь вас і ваших друзів", - заявив правоохоронець.

Були затримані всі відвідувачі клубу: тих, в кого не було при собі документів, організовано доставили автобусом до Голосіївського районного відділку міліції, тих, у кого документи були, під конвоєм направили пішки до міліцейського відділку. В усіх затриманих, у тому числі в дівчат та іноземних громадян, взяли відбитки пальців; співробітники міліції провели фотографування відвідувачів клубу.

Дії оперативників в клубі фіксувалися на відеокамеру. Співробітники міліції поводилися переважно ввічливо. В організації також повідомили, що кримінальний розшук буде надалі проводити слідчі заходи із залученням представників столичної гей-тусовки як можливих свідків у справі, щоб розкрити вбивство.

Читайте також:

Батько-садист гасив недопалки об своїх дітей

В Австралії крокодил загриз юнака, який перепливав річку

На Харківщині через недопалок згоріло четверо людей

Водій скалічив дитину в ДТП й відбувся штрафом в 17 гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: