Білорусь не радить їздити до Львівської області

МЗС Білорусі рекомендує своїм громадянам в найближчі дні утриматися від поїздок до чотирьох районів Львівської області, вражених фосфорною аварією.

Фосфорна аварія
УНІАН
МЗС Білорусі не радить своїм громадянам їздити до небезпечних районів.

Міністерство закордонних справ Білорусі настійливо рекомендує білоруським громадянам, особливо дітям, упродовж найближчих декількох днів без гострої необхідності утриматися від відвідин Буського, Радехівського, Кам’яно-Бузького і Бродівського районів Львівської області України.
 
Про це УНІАН повідомили в прес-службі МЗС Білорусі.
При цьому МЗС Білорусі посилається на інформацію, отриману від Міністерства з питань надзвичайних ситуацій і Міністерства охорони здоров`я України.
 
"За інформацією МНС і Міністерства охорони здоров`я України, на 20 липня у Львівській області та сусідніх областях щогодини проводяться гідрометеорологічні обстеження. Будь-яких надзвичайних проявів – незвичайних хмар, туману або серпанку не виявлено. Щодня лабораторією Львівської обласної СЕС беруться проби повітря в Буському, Радехівському, Кам’яно-Бузькому і Бродівському районах. Перевищення гранично допустимого вмісту фосфору в повітрі, воді, ґрунті та сільськогосподарській продукції не виявлено", – повідомили в прес-службі МЗС. 

Крім того, МЗС Білорусі посилається на інформацію почесного консула республіки у Львові, згідно з якою обстановка в місті, на курортах у Моршині й Трускавці спокійна. Від'їзду відпочиваючих не спостерігається. Обмежень на в`їзд і виїзд з регіону не вводилося.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: