Біржі Європи закрилися у мінусі через фінансові проблеми Греції

Негативний вплив на настрій інвесторів в черговий раз зробили побоювання з приводу фінансової ситуації в Греції.

Торги на основних фондових майданчиках Європи 25 лютого завершилися спадом основних індексів на тлі зростаючих побоювань інвесторів щодо фінансових проблем Греції, а також поганий статистики з ЄС і США.

Негативний вплив на настрій інвесторів в черговий раз зробили побоювання з приводу фінансової ситуації в Греції. На хід торгів вплинули заяви міжнародних рейтингових агентств Moody's і Standard & Poor's про можливість зниження протягом найближчих місяців кредитного рейтингу Греції, якщо вона не виконає план по скороченню найбільшого в Євросоюзі бюджетного дефіциту в 300 мільярдів євро.

Свою негативну роль у четвер зіграла і сумна статистика зі США. За даними міністерства праці США, число первинних заявок на допомогу з безробіття в країні за тиждень, що завершився 20 лютого, виросло на більш значну, ніж очікували аналітики, величину - 22 тисячі, і склало 496 тисяч у порівнянні з переглянутим показником в 474 тисячі за попередню тиждень.

Інвестори також залишилися незадоволені результатами доповіді Єврокомісії щодо індексу споживчої та підприємницького довіри до економіки єврозони. За даними доповіді, цей показник знизився на 0,1 пункту після десяти місяців зростання і склав 95,9 пункту, що дозволило аналітикам говорити про загальну тенденцію стагнації в європейській економіці.

Не підтримала ринки і звітність деяких великих європейських компаній, таких як Royal Bank of Scotland Group (RBS), другого за величиною енергетичний концерн Німеччини RWE AG і найбільша страхова компанія Європи Allianz SE. Незважаючи на те, що в цілому компанії закінчили 2009 краще, ніж попередній, говорити про відновлення світової економіки поки ще рано.

До закриття торгів у середу британський індекс FTSE 100 знизився на 1,21% і досяг позначки в 5278,23 пункту.

Німецький DAX втратив 1,48%, склавши 5532,33 пункту.

Французький індекс CAC за підсумками торгів знизився на 2,02% - до 3640,77 пункту.

Читайте також:

Мільярдер Джордж Сорос утричі збільшив ставку на золото

Люксембурзька біржа зняла з торгів єврооблігації Пінчука

Індекс Dow Jones вперше за три місяці впав нижче 10000 пунктів

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: