"Бітцевський маніяк"

У Москві розпочався суд над, так званим, "бітцевським маніяком". Це - Олександр Пічушкін. Йому закидають убивство 49-ти людей.

"Бітцевський маніяк"
ТСН
"Бітцевський маніяк"
На думку міліції, - за жорстокістю він перевершив навіть сумнозвісного Чекатила.

"Ласкаво просимо до історико-екологічного маршруту Бітцевського лісу!" Так запрошує до себе парк на півдні Москви. Зовні - звичайна собі мальовнича місцина для відпочинку дітей та дорослих. Тут і зараз гуляє малеча зі своїми батьками. Але цей ліс незвичайний. Свою смерть тут знайшли 49 людей. Люди гинули тут з 1992-го по 2006-й рік. Убивця заманював їх під різними приводами до хащів, а там убивав ударом молотка по голові. Тіла він закопував. 14 років його не могли спіймати поравоохоронці. Тепер він за ґратами.

В інтерв’ю журналістам Пічушкін зізнався, що насправді вбив 61-ну людину. Більшість жертв - чоловіки. Багато вбитих були його знайомими. Пояснив свої нелюдські вчинки Пічушкін просто: "так склалися обставини". Адвокат обвинуваченого каже, що його підзахисний цілком визнав свою провину. Судово-медична експертиза встановила, що психічно Пічушкін цілком здоровий.

У Росїі діє мораторій на смертну кару. Тому напевно «бітцевського маніяка» очікує довічне увязнення. У негативному для нього вироку сумнівів майже немає. Крім власного зізнання, проти нього ще можуть свідчити майже сто свідків.

Відео"Бітцевський маніяк"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: