"Бітцевського маніяка" засудили до вищої міри

На процесі в міському суді Пічушкін заявив, що насправді він убив не 48, а 59 людей. Слідчий комітет оголосив про розслідування цих вбивств.

Колегія присяжних засідателів Московського міського суду визнала Олександра Пічушкіна, який отримав прізвисько "бітцевський маніяк", винним в здійсненні 48 вбивств і трьох замахів на життя, повідомляють „РІА Новини”.

Присяжні, таким чином, вважають, що слідству вдалося довести винність Пічушкіна за всіма епізодами. Раніше захист "бітцевського маніяка" просив виправдати підсудного за 18 епізодами.

Рішення про винність Пічушкіна присяжні ухвалили одностайно. Також колегія вирішила, що підсудний не заслуговує поблажливості. В цьому випадку "бітцевському маніякові" може бути призначена вища міра покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

Після перерви в середу очікується, що прокурор Москви Юрій Семін попросить призначити Пічушкіну покарання, після чого виступить сторона захисту. Потім суддя призначить дату оголошення вироку.

Нагадаємо, за даними слідства, всі вбивства Олександр Пічушкін зробив з 1992 по 2006 роки, велику частину яких в московському Бітцевському парку.

Слідчий комітет при прокуратурі Москви оголосив про розслідування кримінальної справи за фактом 11-ти вбивств, про які в ході судового процесу додатково признався "бітцевський маніяк" Алесандр Пічушкін. Про це повідомив прокурор Москви Юрій Семін.

"За тими фактами, про які Пічушкін надавав свідчення в суді, кримінальна справа виділена в окреме провадження і знаходиться у провадженні в слідчому комітеті при прокуратурі Москви", - сказав прокурор.

На процесі в міському суді Пічушкін заявив, що насправді він убив не 48, а 59 людей.

ВідеоЗавершився суд над маніяком у Москві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: