"Бітцевського маніяка" засуджено

Олександра Пічушкіна, винного в 48 убивствах, засуджено до довічного позбавлення волі.

Міський суд Москви засудив до довічного ув'язнення в колонії особливого режиму так званого "бітцевського маніяка" Олександра Пічушкина, визнаного винним у 48 вбивствах.

Про це передає кореспондент РИА Новости із зали суду.

Суд також ухвалив рішення направити Пічушкіна на примусове психіатричне лікування за місцем відбування покарання.

Вирок ухвалений на підставі звинувачувального вердикту присяжних.

Суд відзначив, що Пічушкін вбивав людей, які перебували в безпорадному стані. "Підсудний скоював вбивства з особливою жорстокістю", - йдеться у вироку.

Суддя Володимир Усов уточнив, що жертвами Пічушкіна ставали люди старезного або малолітнього віку, інваліди та люди з психічними розладами.

"При вбивстві Пічушкін приносив своїм жертвам особливі муки і страждання, а саме, він завдавав їм численних ударів удару молотком і обценьками, а деяким вставляв у череп палиці та пляшки", - йдеться у вироку.

При призначенні покарання суд врахував підвищену небезпеку вчинених Пічушкіним злочинів і виняткову небезпеку Пічушкіна для суспільства.

За даними сексолого-психологопсихіатрічної експертизи, Пічушкін не страждає на розумову відсталість і є осудним, тому він може притягуватися до кримінальної відповідальності.

Разом з тим, у Пічушкіна спостерігається шизопатичний розлад у вигляді потягу до вбивства із садистськими компонентами, тому суд призначає йому примусове лікування у психіатра за місцем відбування покарання.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: