Бізнесмен молотком і ножем вбив партнерів після кількох ночей ігор на комп'ютері

Чоловік, провівши кілька ночей за комп'ютером, приїхав в офіс партнера і повбивав людей. Сам він каже, що не дуже добре пам'ятає процес вбивства.

У Челябінській області 29-річний чоловік жорстоко убив своїх партнерів по бізнесу. Перед цим він кілька ночей провів за комп'ютером, граючи в агресивні ігри.

Як випливає з матеріалів справи, вранці 5 лютого 2009 чоловік з'явився в офісі свого приятеля, щоб обговорити угоду з продажу теплообмінного устаткування.

У процесі очікування партнера по бізнесу у нього виник конфлікт з менеджерами організації. Він схопив молоток і ніж і завдав зазначеними предметами множинні удари по голові і тілу потерпілих. Дівчина 1985 року народження і чоловік 1986 року народження від отриманих ран померли на місці.

Після скоєного вбивця поїхав до Свердловської області до родичів, проте через вже два дні повернувся і з'явився з повинною до відділку.

Під час судових слухань підсудний пояснив, що кілька ночей до того, що сталося не спав, оскільки грав в агресивні комп'ютерні ігри, а обставини вбивства пам'ятає як у гарячці.

Суд визнав чоловіка винним у скоєнні злочину.

Читайте також:

Геймер зарізав батька , який заважав грати на комп'ютері

Створено жилет для геймерів, який дозволяє відчувати біль персонажів гри

Вболівальник убив дружину, яка не давала дивитися хокейний матч

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: