Близько тисячі населених пунктів знеструмлено

В Україні зранку без електрики залишалося 1015 населених пунктів. У Херсоні електрику постачають з альтернативного джерела.

Знеструмлення
5 канал
Негода позбавила масу сіл і містечок України електрики.
В Україні станом на 7.00 13 листопада без електропостачання залишаються 1015 населених пунктів, знеструмлених 11 листопада внаслідок складних погодних умов.

Як повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу Міністерства з питань надзвичайних ситуацій, зокрема, у Миколаївській області досі без електропостачання 288 н.п. (відновлено - 215), в АР Крим - 219 н.п. (відновлено - 17), в Херсонській - 133 н.п. (відновлено - 132), в Київській - 87 н.п. (відновлено - 52), в Донецькій - 71 н.п. (відновлено - 115), в Чернігівській - 70 н.п. (відновлено - 21), в Запорізькій - 63 н.п. (відновлено - 183), в Дніпропетровській - 34 н.п. (відновлено - 227), у Кіровоградській - 31 н.п. (відновлено - 65), в Одеській - 10 н.п. (відновлено - 90), у Львівській - 6 н.п., у Харківській - 2 н.п. (відновлено - 61), в Луганській - 1 н.п. (відновлено - 26).
До робіт з відновлення електропостачання населених пунктів залучено бригади обленерго.

А от енергопостачання Херсонської області підтримується за рахунок резервного джерела живлення – Каховської ГЕС. Про це в понеділок, 12 листопада, повідомив голова Херсонської ОДА Борис Сіленков у прямому ефірі однієї з херсонських телекомпаній.

Як передає УНІАН, за словами губернатора, "в неділю під час буревію була серйозна аварія на високовольтній ЛЕП, і для запобігання зупинки всієї енергосистеми Півдня України були автоматично відключені від енергопостачання Одеська, Миколаївська, Херсонська області та Крим. Тому з неділі енергопостачання області (Херсонської - УНІАН) підтримується за рахунок резервного джерела живлення – Каховської ГЕС. Частини інших областей до теперішнього часу залишаються без електропостачання".

За інформацією Бориса Сіленкова, в понеділок наслідки аварії на ЛЕП ще долалися, тому повноцінне енергопостачання Півдня України досі не відновлено.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: