Близько трьох тисяч жертв урагану

За останніми даними, внаслідок циклону ”Сідр”, що обрушився на Бангладеш, загинуло близько 3000 людей.

Кількість жертв урагану "Сідр" в Бангладеш сягнула трьох тисяч людей.

Про це повідомляє агентство France Press із посиланням на місцеві ЗМІ.

Влада країни раніше в неділю повідомлялиа що загинули дві тисячі 206 людей.

Тропічний циклон "Сідр" став наймогутнішим за останнє десятиліття в цій південно-азійській країні. Більше 20 мільйонів жителів Бангладеш залишилися без притулку.

Ураганний вітер, який обрушився на узбережжя зі швидкістю більше 200 кілометрів на годину, пошкодив лінії електропередач, без телефонного зв'язку й електрики залишився весь південь країни.

Всього в південно-західній частині Бангладеш, на яку на цьому тижні обрушилася стихія, проживають близько 40 мільйонів людей. Серед них приблизно 60% - бідняки, які мешкають у старих хатинах.

По всьому регіону проводяться масштабні роботи з ліквідації наслідків урагану. Влада країни, гуманітарні організації надають допомогу потерпілим. У суботу до пошукових робіт підключилися військові гелікоптери та кораблі.

Повністю оцінити наслідки природної катастрофи,поки що не вдається - низка районів залишається практично недоступними через повені і завали на дорогах.

Трагедію довершили зливи і 4-6-метрові хвилі, що затопили низинні ділянки суші між річковими протоками. За попередніми підрахунками, втрати худоби склали близько 250 тисяч голів. Знищені й залиті водою величезні площі сільгоспугідь, затонули і викинуті на сушу сотні риболовецьких траулерів і човнів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: