Бомж цілий місяць займався сексом з мертвою коханою в туалеті

Пара безпритульних жила у громадській вбиральні. Коли жінка померла, чоловік накрив її лахміттям і продовжував вступати з її тілом в статевий зв'язок.

Бомж в одному з громадських туалетів Йошкар-Оли (Росія) цілий місяць займався сексом з подругою, яка померла. Через місяць він теж помер.

Тільки тоді була виявлена ​​страшна знахідка - два трупи громадян, які не мали певного місця проживання. З'ясувалося, що парочка бомжів - чоловік і жінка - досить тривалий час жила в цьому туалеті.

Як повідомили в місцевому УВС, труп бомжа був виявлений в оголеному вигляді. Судово-медичні експерти, провівши відповідну експертизу, з'ясували, що жінка померла на місяць раніше, ніж чоловік, і останній весь цей час продовжував вступати з її мертвим тілом в інтимний контакт.

За даними слідства, бомж, ховаючи свою мертву подругу від сторонніх очей, накривав її тіло ганчір'ям. На даний момент з'ясовується причина смерті обох бомжів.

Нагадаємо, у В'єтнамі чоловік так сильно сумував за своєю загиблою дружиною, що вирішив відкопати її з могили та залишити у себе вдома. Тривала ідилія всього п'ять років. Потім про це дізналися діти закоханої пари і повернули тіло матері на кладовище.

Читайте також:

16 голодних котів тиждень харчувалися трупами господаря та його матері

Співробітники цілий тиждень не помічали, що їхній колега мертвий

Жінка знайшла під підлогою мумію дитини 40-річної давності

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: