Британець розчавив ногами 10 хвилястих папуг

Заздрісник вкрав 21 і вбив 10 виставкових хвилястих папуг. Коли хазяїн папуг увійшов до кімнати, то побачив лише розчавлені трупики своїх улюбленців.

Уночі у будинок власника найкращих папуг у Великобританії увірвався грабіжник, метою якого стали саме призові птиці. Кращих з кращих злочинець розтоптав ногами і залишив мертвими на підлозі, а 21 папужку забрав із собою; ще 7 птахів пізніше померли від отриманого шоку.

На думку поліції, грабіжником міг бути заздрісник і конкурент, що задумав продати призових птахів як потенційних чемпіонів за високою ціною.

58-річний британець – власник папуг Ендрю Кулі був вбитий, дізнавшись про свою втрату. Британець збирався почати підготовку птахів до виставки наступного дня.

Забувши закрити на ніч двері, чоловік позбувся своєї найбільшої гордості - папуги Пендмеда Прайд, який за всіма параметрами був найкращим серед його папужок.

"Я злякався, коли почув зловісну тишу, - розповів Ендрю. - Я відкрив двері і побачив на підлозі свого улюбленця, грабіжник просто розтоптав бідну пташку".

На думку хазяїна, злодій в точності знав, яких птахів брати. Заздрісники, ймовірно, хотіли вивести Ендрю з числа конкурсантів.

Читайте також:

Нелюди зняли з безпритульного кошенятка шкуру і залишили помирати у дворі

Американець фарширував кошенят своєї подруги пральним порошком

Жінка приклеїла собаку до холодильника, щоб помститися хлопцеві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: