Британець загинув від ізраїльської бомби

На півдні Лівану в результаті вибуху ізраїльського касетної бомби, що залишилася з часів торішньої війни, загинув британець.

На півдні Лівану в результаті вибуху ізраїльського касетної бомби, що залишилася з часів торішньої війни проти руху ісламізму "Хезболла", в четвер загинув громадянин Великобританії.

Співробітник приватної компанії, зайнятий розміновуванням ліванській території від снарядів, що не розірвалися, загинув в районі розташованого на кордоні з Ізраїлем ліванського міста Бінт Джбейль.

Снаряд, який він намагався знешкодити, йдеться в повідомленні місцевих ЗМІ, розірвався прямо у нього в руках.

За оцінками Центру ООН по координації робіт з розміновування в Лівані, під час останньої війни на південні райони цій країни було скинуто 4 мільйони ізраїльських касетних бомб і снарядів.

Близько 1 мільйона з них не розірвалися відразу при падінні і продовжують представляти загрозу для цивільного населення Лівану. Всього за рік, що пройшов після закінчення в серпні 2006 року військових дій, від вибухів снарядів, що залишилися після війни, на території Лівану загинули 23 людини, з них 13 осіб під час розміновування.

Робота зі знешкодження мін, що залишилися після війни, на завершення якої можуть піти роки, ускладнюється і тим, що Ізраїль до цих пір відмовляється задовольнити неодноразові прохання ООН надати точні координати місць застосування касетної зброї.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: