Британський Фрітцль 30 років ґвалтував своїх дочок на очах у соціальних служб

Чоловік впродовж багатьох років ґвалтував і знущався зі своїх двох доньок, припиняючи насильство, лише коли вони від нього вагітніли.

Влада Британії вибачилася перед двома жінками, яких впродовж майже 30 років ґвалтував власний батько. За цей час вони 18 разів завагітніли і народили 9 дітей. Інцест не був таємницею для працівників соціальних служб, які просто боялися про нього доповісти.

57-річного чоловіка днями засудили до 25 довічних ув’язнень. Під час незалежного розслідування професора Пет Кантрі з'ясувалося, що про інцест знав і брат жертв, і соціальні служби.

Преса вже охрестила ґвалтівника "британським Фрітцлем", згадуючи історію, коли Йозеф Фрітцль з австрійського міста Амштеттен ув'язнив свою молодшу дочку Елізабет в підвалі власного будинку, де впродовж 24 років регулярно ґвалтував її. За цей час Елізабет народила від батька сімох дітей, один з яких помер через два дні після народження. У березні 2009 року Фрітцля засудили до довічного ув’язнення.

У випадку британського маніяка, слідчі виявили як мінімум 28 порушень з боку більше 100 соціальних працівників, які спостерігали за дивною сім'єю. Жертв 23 рази допитували про батьківство, після чого пройшли 16 конференцій з питань захисту цих незаконнонароджених дітей, влада отримала 12 доповідей з інформацією про рукоприкладство з боку батька, а в 7 документах робилися натяки інцест у родині.

Як зазначено у доповіді, "вживати заходів потрібно було" вже в 1997 році, коли брат жертв надав свідчення – він дізнався, що племінники насправді його брати і сестри.

Кантрі вважає, що соціальні працівники просто боялися зайнятися справою про інцест, побоюючись зустрічного позову з боку збоченця зі звинуваченнями у розкритті конфіденційної інформації.

Після публікації доповіді влади та соціальні служби Шеффілда визнали, що мала місце "колективна помилка". Водночас представники міської служби із захисту дітей заявили, що звільняти нікого не будуть.

Зґвалтування почалися, коли дочкам маніяка було 8 і 10років. З 1980 року вони встигли 18 раз завагітніти, пережити кілька викиднів і дві смерті вже народжених дітей. Злочинець називав себе "Старим" і 67 разів переїжджав з сім'єю на нове місця проживання. На життя він заробляв приватним підприємництвом. Дружина маніяка пішла від нього на початку 1990-х років, а після з дому втік брат зґвалтованих дівчат.

Таємниця родини розкрилася лише у червні 2008 року. За даними прокурора, обвинувачений "отримував задоволення" від своїх дій і припиняв насильство і побиття, лише коли дівчата вагітніли.

"Його молодша дочка розповіла нам про жахливу звичку свого батька засовувати її голову в газову плиту просто до вогню. Намагаючись опиратися, вона спалила собі очі", - розповів на суді прокурор.

Читайте також:

Чемпіон з баскетболу з дружиною перетворили 14-річну дівчинку на секс-рабиню

У Німеччині подружжя дев'ять років тримало ув'язненою доньку

"Чудовисько з Марікіти" ґвалтував свою дочку "за волею Божою"

Польський "послідовник Фрітцля" ґвалтував свою дочку шість років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: