Британця, який помилково відсидів у в`язниці 27 років, збила машина

Перший свій уйкенд на волі звільнений Ходжсон провів у лікарні.

Британця Шона Ходжсона, що відсидів 27 років у в'язниці за злочин, якого не скоював, збила машина.

Автомобіль таксі вдарив Ходжсона дзеркалом заднього виду в той час, коли той збирався перейти вулицю Лондона зі жвавим рухом.

Лікарі наклали на обличчя постраждалого декілька швів. Його адвокат заявив, що інцидент показав, наскільки важко людині, яка стільки років провела в замкнутому просторі, адаптуватися до життя на волі, а особливо в Лондоні.

Суд засудив Ходжсона до довічного ув'язнення у 1982 році. Його визнали винним у вбивстві і зґвалтуванні 22-річної барменші. У березні 2009 року експертиза за допомогою аналізу ДНК встановила, що зразки сперми, що збереглися в справі, належать не Ходжсону. 18 березня рішенням апеляційного суду він був звільнений з в'язниці.

Міністерство внутрішніх справ Великобританії вважає, що Ходжсон повинен отримати компенсацію у 500 тисяч фунтів стерлінгів. Проте сам постраждалий від судової помилки має намір порушити ще одну справу проти Служби судової експертизи.

Ходжсон вважає, що його звільнення могло відбутися ще в 1998 році, коли аналіз ДНК був вже доступний для судових експертів. Груба помилка або халатність співробітників стала причиною того, що Ходжсон провів у в'язниці десять "зайвих" років. На запит адвоката Ходжсона про проведенні повторної експертизи судові експерти відповіли тоді, що в справі не збереглися необхідні матеріали.

Читайте також:

Інкасатори зіткнулися із фургоном, що перевозив грабіжників банків

Людина Буша: більшість в'язнів Гуантанамо невинні

Аналіз ДНК звільнив в’язня через 27 років тюрми

Турецького журналіста посадили за підготовку державного перевороту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: