Бухгалтер задушив вагітну кохану і повісився над ії трупом

Чоловік вбив себе, кохану та ненарождену дитину, залишивши записку: "Вони жили довго і щасливо та померли в один день..."

В Росії 32-річний житель Удмуртії зв'язав скотчем та задушив свою 27-річну кохану коли запідозрив що вона вагітна від іншого.

Потім чоловік повісився на її трупом, поставивши власноруч в паспорті запис про їх шлюб і написавши в прощальній записці: "Вони жили довго і щасливо та померли в один день...".

Трагедія сталася в покинутому будину, через що тіла знайшли лише через 4 дні - вбивця висів під стелею на сволоку, а поруч на ліжку лежала задушена 27-річна жінка з перев'язаними скотчем руками. На підлозі лежала передсмертна записка.

Василь і Лариса (так звали вбивцю та його жертву) обоє жили в одному селищі. Василь працював бухгалтером і жив у своїй квартирі. Лариса жила з батьками. Зустрічалися. За кілька днів до трагедії Василь дізнався, що Лариса вагітна і прийшов до виновку що не від нього.

Виманивши дівчину вночі з дому, він відвіз її в село в покинутий батьківський дім і там вбив. А потім наклав на себе руки.

Криміналісти змогли з'ясувати, що він повісився тільки через добу після того, як задушив дівчину. Що саме він робив ці 24 години поруч з мертвим тілом, вже не скаже ніхто.

Нагадаємо що нещодавно на Рівненщині чоловік задушив кохану дівчину ременем від сумки за відмову зустрічатися з ним.

Читайте також:

Молодик за відмову зустрічатися з ним задушив дівчину ременем її сумки

Дружина зарізала чоловіка, який забув про її день народження

На Одещині чоловік зарубав сокирою дружину, яка не захотіла йти працювати

Під Києвом юнак забив на смерть дівчину через розстібнуту ширінку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: