Буковинка взяла кредит на криваву розправу з колишніми чоловіками

Одного чоловіка жінка хотіла вбити, щоб повернути своїх дітей, а іншого за те що він не міг фінансово утримувати її і дворічну дочку.

На Буковині мати трьох неповнолітніх дітей замовила вбивство двох чоловіків. З одним вона жила раніше в офіційному шлюбі, а з нинішнім - у цивільному.

Життя кожного жінка оцінила у дві тисячі гривень. Грошима замовниці допомогла її мати.

Про наміри жінки випадково дізнався її двоюрідний брат. За його словами, він почув, як Наталя разом із матір'ю шукають людину, яка б за винагороду вбила її колишнього та нинішнього чоловіків.

"Першого, щоб повернути собі дітей. Кілька років тому її позбавили батьківських прав, тож діти жили з батьком. Другий чоловік, на думку Наталі, не міг фінансово утримувати її і дворічну дочку", - розповів брат жінки.

Винагороду за "замовлення" встановили у сумі чотири тисячі гривень. Оскільки сім'я жила бідно, на вбивство зятів теща взяла в банку кредит.

"Вона отримала дитячі гроші, тисячу з чимось, а решту їй дала мама, взяла кредит обманула в банку, що на операцію", - розповів один з родичів замовниці.

Про наміри жінок родич відразу розповів чоловікові сестри. Той звернувся до міліції. Правоохоронці зімітували вбивство, щоб упіймати замовницю на гарячому.

Жінку відразу затримали. Нині і вона, і її матір у СІЗО. За цей учинок жінок можуть засудити до довічного ув'язнення.

Читайте також:

Педофіл змушував дітей-інвалідів займатися на камеру інцестом з матерями

Чоловік зарізав жінку, з якою познайомився через чат, та спалив її сина

Через бідність мати пошматувала сина ножем і намагалася накласти на себе руки

ВідеоПослідовниця "Синьої бороди"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: