Череп на експорт

На сході Індії знайдений великий склад людських кісток і черепів, які були призначені для нелегального продажу до сусіднього Бутану.

Поліція вже затримала декількох чоловік, підозрюваних в контрабанді.

За словами співробітника правоохоронних органів, затримані розповіли, що людські останки мають великий попит в монастирях буддистів Бутану, де їх використовують в релігійних ритуалах. Стегнові кістки використовують як сурми, а черепи - як чаші для пиття.

Священик з храму Махабодхі в індійському місті Бодхгая, пояснив, що кістки в ритуалах використовують послідовники школи Тибету буддизму. В той же час він відзначив, що декількох кісток монастирю вистачає надовго, так що контрабандисти, на його думку, вели бізнес не тільки в Бутані, але і в інших країнах. Як вважає поліція, серед цих країн могли бути Японія і Таїланд.

За останні три місяці індійська поліція вже двічі знаходила склади людських кісток на сході країни. У попередніх випадках затримані контрабандисти заявили, що продавали їх студентам, що вивчають медицину.

У минулому з Індії, вивозилася велика кількість людських останків, проте з кінця 1980-х років їх експорт був заборонений і витиснений в підпілля. Одним з основних джерел кісток для контрабандистів є центри кремацій, розташовані в священному для індусів місті Варанаси на північному заході країни, де щороку кремують мільйони тіл померлих.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: