Через ревнощі до екс-дружини, чоловік задушив доньку

Чоловік розлучився зі своєю дружиною, але продовжував її ревнувати. Коли вона не повернулася ночувати додому, він вбив малолітню доньку.

У Новосибірській області чоловік задушив дівчинку після того, як його дружина пішла з дому зі своєї ініціативи.

Перед розправою над дочкою чоловік відправив колишній дружині цинічне SMS-повідомлення, в якому пообіцяв, що жінка запам'ятає цей день надовго.

"Чоловік 1979 року народження проживав у квартирі разом зі своїм батьком, колишньою дружиною і дочкою, - пояснює співробітник прес-служби ГУВС по Новосибірській області Антон Сурнін. - Шлюб з жінкою був розірваний ще в 2008 році, але батьки дівчинки як і раніше проживали разом".

Розлучення і припинення близьких відносин не завадили главі сімейства, як і раніше ревнувати екс-дружину. Особливо гострі напади гніву виникали у підозрюваного, коли жінка не ночувала вдома. До всього іншого, чоловік зловживав спиртним.

13 січня розлучена жінка знову залишила квартиру, і це привело її родича в сказ. Відправивши колишній дружині погрозливе SMS, ревнивець неабияк випив, а потім задушив власну дочку. Після затримання дітовбивця дав свідчення і заявив, що в усьому розкаюється.

"Зараз громадянин перебуває під арештом. Йому загрожує покарання, передбачене частиною 2 статті 105 КК РФ", - додав Антон Сурнін. За цією статтею чоловікові загрожує до двадцяти років позбавлення волі. Втім, за законом підозрюваного ще чекає психіатрична експертиза, яка повинна перевірити його осудність.

Читайте також:

Москвич вистрілив дружині в пах за чоловічий голос у трубці

На Полтавщині ревнивець застрелив кохану і тричі спробував вбити себе

Після залицяння азербайджанець зарізав одесита та його дівчину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: