Через ревнощі до дружини англієць задушив дітей комп’ютерним кабелем

Після розлучення дружина зареєструвалася на сайті знайомств в інтернеті і листувалася з іншими чоловіками, чим викликала ревнощі у свого колишнього чоловіка.

37-річний англієць задушив чотирирічну дочку і дворічного сина за допомогою комп'ютерного кабелю, щоб помститися своїй колишній дружині.

Подружжя розійшлися у вересні минулого року. Після розлучення Моренго Молемоі зареєструвалася на декількох сайтах знайомств і вступила в листування з іншими чоловіками, що викликало напад ревнощів у її колишнього чоловіка, 37-річного Петроса Вільямса.

У матеріалах слідства говориться, що в день, коли сталася трагедія, Моренго Молемоі заїхала до відповідача і залишила з ним дітей, після чого повернулася до себе в квартиру. Наступного дня вона заїхала, щоб забрати доньку в дитячий садок. Вхідні двері були замкнені. Через вікно на першому поверсі вона проникла в квартиру. Свого колишнього чоловіка вона знайшла в спальні. На ліжку поряд з ним лежали діти. Спочатку мати думала, що діти просто сплять. Однак, підійшовши ближче, вона виявила, що діти мертві. А навколо їх ший був намотаний комп'ютерний кабель, що використовується для підключення до інтернету.

Петрос Уїльямс заявив, що знаряддя вбивство носило "символічний характер".

Слідство вважає, що Уїльямс збирався накласти на себе руки, проте спроба самогубства не увінчалася успіхом.

Адвокати обвинуваченого стверджують, що колишня дружина провокувала свого чоловіка на ревнощі. Вона навмисно залишала на своєму комп'ютері відкритими сайти знайомств і свої листування з іншими чоловіками.

Daily Mail повідомляє, Петрос Вільямс був звинувачений у двох випадках вбивства. У момент зачитування обвинувального висновку він зберігав повний спокій.

Читайте також:

У Хмельницькому чоловік у спідниці облив сірчаною кислотою екс-дружину

Чоловік убив коханого за те, що той не привітав його з 8 Березня

Американський кухар засунув до мікрохвильової печі свого сина

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: