Через страх перед глобальним потеплінням батьки застрелили себе і дітей

В Аргентині подружжя застрелило своїх дітей та наклало на себе руки через страх перед зміною клімату. 7-місячна дівчинка дивом вижила.

В Аргентині 7-місячна дівчинка вижила, пролежавши три дні з кулею в грудях поряд з трупами своїх батьків і маленького братика.

56-річний Франциско Лотеро та 23-річна Міріам Колетті застрелили свого 2-річного сина та вистрілили у дочку, а потім наклали на себе руки. У посмертній записці, яку знайшла поліція, вони пояснили свій вчинок побоюваннями щодо наслідків глобального потепління.

Син подружжя помер одразу ж після пострілу у спину. А дівчинці вдалося вижити, оскільки куля не зачепила життєво важливих органів.

Занепокоєні сусіди знайшли дитину разом з тілами загиблих через три дні після самогубства. Парамедики негайно госпіталізували скривавлену дівчинку і зараз вона одужує у лікарні міста Гойя в західній Аргентині. Лікарі вважають дивом, що пораненій дитині вдалося три дні протриматися без води та їжі, але зараз, за їхніми словами, її життя поза небезпекою.

Читайте також:

Москвич убив батька-чекіста, помстившись за смерть царської родини

Російська продавщиця звільнила Буенос-Айрес від серійного ґвалтівника

У США засудили жінку, яка зберігала в холодильнику трупи вбитих нею дітей

Російські хакери вкрали таємницю глобального потепління

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: